[tabs slidertype=”left tabs”] [tabcontainer] [tabtext]Hotely[/tabtext] [tabtext]Cestovní kanceláře[/tabtext] [tabtext]Soukromé lety[/tabtext] [/tabcontainer] [tabcontent] [tab]

berchtold-noc-cervenec-2015-61-e1445522023274-1024x754Hotel zámek Berchtold

Hotel zámek Berchtold nabízí stylově zrenovovaný interiér v 28 pokojích, dva z nich jsou speciálně připraveny pro novomanžele, ostatní pokoje nabízejí útulné ubytování pro rodiny s dětmi. Hotel je bezbariérový s výtahem a s pokojem pro invalidy. Součástí areálu je také sport centrum, kde si můžete zahrát tenis, fotbalgolf či Indoor golf nebo nově otevřené dopravní hřiště s možností půjčení různých šlapadel.

Více o Hotelu zámek Berchtold

oddd

207558-14-chateau-mcely-ceska-republikaChateau Mcely

Zámek o 23 pokojích je ideální k odpočinkovým a romantickým pobytům, rodinným oslavám, svatbám, konferencím a firemním akcím. Nedílnou součástí je relaxace v lázních MCELY BOUQUET SPA. Při terapiích se používá čistě přírodní kosmetická řada MCELY BOUQUET v bio kvalitě, která byla vyvinuta majitelkou Chateau Mcely Inéz Cusumano a míchá se přímo v zámecké laboratoři. Elegantní RESTAURACE PIANO NOBILE, která se dlouhodobě umísťuje mezi 10 nejlepšími českými restauracemi Mauerova výběru, je místem gurmánských zážitků kreativního šéfkuchaře Honzy Štěrby.

Více o Chateau Mcely

oddd

 

[/tab] [tab]

Na této stránce se usilovně pracuje.

[/tab] [tab]

Na této stránce se usilovně pracuje.

[/tab] [/tabcontent] [/tabs]