Nejdražší vila v USA – The Palais Royal

Nachází se na pláži Hillsboro a zpočátku byla její cena 139 milionů dolarů. Nicméně i přes počáteční potíže s prodejem se její cena vyšplhala na neuvěřitelných 159 milionů dolarů.

Obrovská vila nese název Le Palais Royal a naleznete zde šest vodopádů, které mají přes sedm metrů, nebo mramorové schodiště, které stojí více než obyčejné domy – dva miliony dolarů. Toto předražené schodiště vás zavede až do bytu, který má na balkóně vyhřívaný bazén zdobený zlatem v hodnotě zhruba tří milionů. Uvnitř bytu naleznete i IMAX kino s 18ti místy.

Součástí vily je také podzemní garáž pro 30 aut, vinný sklep pro 3 000 lahví či obrovské akvárium. Pokud vám ani tohle nestačí, měli byste vědět, že v podzemí vily naleznete zábavní komplex, který zahrnuje kluziště, noční klub, bowling a závodní dráhu.

Jsme přesvědčeni, že tento specifický doplněk přispěl k samotné ceně vily, protože nebyl součástí původního pozemku. Na této vile se pracovalo posledních sedm let a za projektem stojí Joseph Leon, který chtěl vytvořit architektonický zázrak inspirovaný francouzským palácem. Zdařil se mu jeho cíl – co myslíte?

 

Zdroj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

-->